Önemli Duyuru

Önemli Duyuru

Değerli Müşterilerimi,

Daha önceden yapılmış olan bildirgeye ek olarak Yönetim kurulumuzun almış olduğu yeni kararları sizlerle paylaşmak isteriz. Siz değerli müşterilerimiz ve çalışma arkadaşlarımızın sağlığını korumak ve “EVDEKAL” çağrısına uymak amaçlı üzerimize düşen görevleri yerine getirmek için uygulamaya geçireceğimiz kararlar aşağıda bilgilerinize sunulmuştur.

1. “EVDEKAL TÜRKİYE” sloganından yola çıkarak tüm çalışma arkadaşlarımızı dönüşümlü olarak bir birlerine yedekleyecek şekilde gruplara ayrım süreci tamamlanmıştır. Bu kapsamda gerekli görüldüğü takdirde dönüşümlü çalışmaya hazır hale getirilmiştirler.

2. İlk olarak home office(Evden çalışma) sistemine geçeceğimizi bildirmek isteriz. Saha arkadaşlarımız da bu sistem uzun yıllardır devam etmekte olup merkez grubumuzda uygulama tarihinden itibaren dahil olacaktır.

3. Tüm siparişlerinizi Satış personelimize ve Satış Koordinasyon birimimize online (email) ve Whatsapp üzerinden yönlendirebilirsiniz.

4. Alınan tedbir doğrultusunda günlük yapılan planlamalar bugünden itibaren haftalık planlama olarak yapılacaktır. Sevk işlemleri 2 iş günü içerisinde tamamlanacaktır.

Aktif A.Ş geniş ve deneyimli kadrosuyla sürecin her anında kesintisiz hizmet vermek için çalışmalarına devam edecektir.

Ulusal ve Global anlamda şahit olduğumuz ve tüm yaşantımızı etkileyen bu sürecin biran evvel atlatılmasını temenni eder sağlıklı günler dileriz.

 

Saygılarımızla
Genel Koordinatör
Ertan ATAK