Müşterilerimizden Çilek Mobilya’ya “Endüstride Mükemmellik Ödülü”

Müşterilerimizden Çilek Mobilya’ya “Endüstride Mükemmellik Ödülü”

Çilek Mobilya, Koç Üniversitesi’nin WHU, INSEAD ve Avrupa’nın önde gelen diğer işletme okulları ile ortaklaşa düzenlediği “Endüstride Mükemmellik Ödülü” yarışmasında ikinci oldu.

çilek mobilya haber

Çilek Mobilya Yönetim Kurulu Üyesi Talha Çilek, konuya ilişkin açıklamasında, Çilek olarak özellikle yalın üretim, çevre, sosyal sorumluluk ve yenilikçilik alanlarındaki başarılarını bu ödül ile bir kez daha taçlandırmış olduklarını belirtti.

Geçen haftalarda benzer bir ödüle Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın da kendilerini layık gördüğünü anımsatan Çilek şunları kaydetti:

“Aldığımız ödüller bize doğru yolda olduğumuzu gösteriyor. Bundan sonrasında da Ar-Ge ve inovasyon projelerimize hız vererek çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Türkiye’de bebek, çocuk ve genç odası denince akla gelen ilk marka olan Çilek, bugüne kadar benimsediği kaliteli ve kusursuz üretim sistemi ile Avrupa ve dünya standartlarında üretimini sürdürüyor. Markamızın büyümesini sürdürürken kalitesinden ödün vermemesi aksine daha da özverili bir çalışma sistemi geliştirmesini devam ettirmeyi hedefliyoruz.”

www.dunya.com