• Reka

  Reka
  Ürün Resmi Ürün Adı TDS Video Uygulama Alanları
  PO-HM

  PO-HM

  # PO-HM Tutkal tabancası ısı yardımıyla tutkalı eritir ve hava desteği ile çizgisel yapıştırıcı sürmenizi sağlar. Koli ve kutu kapamalarında daha hızlı, daha kaliteli yapıştırma elde etmenizi sağlar. PO-HM Tutkal tabancasının çalışma ısısı bir termostat tarafından kontrol edilir. 20°C ile 200°C arasında ayarlanabilir.
  PUR-HM

  PUR-HM

  # Standart ya da farklı Nozzle ve adaptörleri ile birlikte 310ml. Alimünyum kartuşlar içerisinde PUR-HM tutkal uygulama seçenekleri sunar. Isı elektronik olarak kontrol edilir. 50°C ile 210°C Isısı hafif ve dengeli kullanım kolaylığı sağlar.
  TR 700

  TR 700

  # TR 700 pnömatik tutkal aplikatörü ile sıcak eriyik yapışkanları alüminyum kartuşlarda (310 ml) işleyebilirsiniz. Nokta, çizgi veya boncuk deseni olarak uygulama mümkündür.
  MS 80

  MS 80

  # MS 80 mekanik tutkal aplikatörü ile sıcak eriyik yapıştırıcıları granül veya ped şeklinde işleyebilirsiniz. Yapıştırıcı nokta veya boncuk formunda uygulanabilir.
  TR 80 LCD

  TR 80 LCD

  # # TR 80 LCD pnömatik sıcak püskürtme sistemi ile temassız sprey uygulaması olarak alüminyum kartuşlardan sıcakta eriyen yapıştırıcılar uygulayabilirsiniz. Cihaz aynı zamanda basit bir iyileştirme ile nokta / boncuk uygulanabilir. LCD ekranlı elektronik sıcaklık kontrolü hassas ayarları mümkün kılar.
  TR 70 LCD

  TR 70 LCD

  # # TR 70 LCD pnömatik tutkal aplikatörü ile sıcak eriyik yapıştırıcıları alüminyum kartuşları (310 ml) işleyebilirsiniz. Nokta, çizgi veya boncuk deseni olarak uygulama mümkündür. LCD ekranlı elektronik sıcaklık kontrolü hassas ayarları mümkün kılar.
  TR 60 LCD

  TR 60 LCD

  # # TR 60 LCD sıcak püskürtme sistemi ile sıcak eriyik yapışkanları temassız sprey uygulaması olarak granül, ped veya 43mm çubuk şeklinde işleyebilirsiniz. Cihaz nokta / boncuk uygulaması için dönüştürülebilir.
  TR 55 LCD

  TR 55 LCD

  # # TR 55 LCD pnömatik tutkal tabancasıyla, sıcakta eriyen yapıştırıcıları granül, yastık veya 43mm çubuk şeklinde işleyebilirsiniz. Nokta, çizgi veya boncuk deseni olarak uygulama mümkündür. LCD ekranlı elektronik sıcaklık kontrolü hassas ayarları mümkün kılar.
  TR 50.5

  TR 50.5

  # # Pnömatik tutkal tabancası 50.5 ile sıcak eriyik yapıştırıcıları granül, ped veya 43mm çubuk şeklinde işleyebilirsiniz. Yapıştırıcı nokta veya boncuk uygulaması olarak uygulanabilir. Elektronik sıcaklık tutkalınızı korur ve en iyi tutkal sonucunu sağlar.
  MS 200.2

  MS 200.2

  # # Mekanik tutkal aplikatörü MS 200.2 ile sıcak eriyik yapıştırıcıları granül, yastık veya 43mm çubuk şeklinde işleyebilirsiniz. Yapıştırıcı nokta veya boncuk formunda uygulanabilir.
  MS 200.E

  MS 200.E

  # # Mekanik tutkal aplikatörü MS 200.E ile sıcak eriyik yapıştırıcıları granül, yastık veya 43 mm çubuk şeklinde işleyebilirsiniz. Elektronik sıcaklık tutkalınızı korur ve en iyi tutkal sonucunu sağlar.
  TR 500

  TR 500

  # TR 500 sıcakta eriyen aplikatör ile profesyonel, konforlu ve daha hızlı çalışabilirsiniz. TR 500, TR 501’in avantajlarını özel uygulamalar için ayarlanabilir bir ısıtma kontrolüyle birleştirir.
  TR 501

  TR 501

  # TR 501 tutkal tabancası ile profesyonel ve daha hızlı çalışabilirsiniz. İnce şekli, hafifliği, sökülebilir kablosu ve güçlü ısıtıcısı, TR 501’i profesyonel uygulamalar için ilk seçenek haline getirir.
  TR 502

  TR 502

  # TR 502 tutkal tabancası, ince şekli ve düşük ağırlığı sayesinde yorulmadan ve hassas çalışma sağlar. Kablosuz kısa süreli çalışma mümkündür.
  TR 505

  TR 505

  # TR 505 tutkal aplikatörü, ince şekli ve düşük ağırlığı sayesinde yorulmadan ve hassas çalışma sağlar.